Konak

NÖBETÇİ ECZANELER. Abdül Batur Konak Belediye Başkanı. E-Posta : konak@konak.bel.tr. TELEFON NUMARALARI. Santral Hattı 0232 484 53 00 0232 489 45 22.

Responsive image
YAZAR
Mustafa Necati Sepetçioğlu
DOSYA BOYUTU
1,76 MB
YAYIN TARIHI
none
DIL
Türkçe
ISBN
9789753710039

Bir Konak kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Konak kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Mustafa Necati Sepetçioğlu tarafından yazılmıştır.


Sanat adamları ancak yeryüzünü güzelleştirebilmek uğrunda, çirkinde bile mevcut olan bütün güzellikleri insanların gönül gözünde yerleştirmek için çaba sarfetmek mecburiyetindedirler. Yeryüzünün güzelleşmesi dünkü, bugünkü, yarınki çabaların senteziyle olur. Mesele bu üç çabanın sentezini yapabilmek, bugün bütün maddi zenginliklerine rağmen ruh yoksulluğunda bunalan insanlara yarının sentezini gösterebilmektir. Bu böyle olunca da insan ve güzel mefhumları bir araya gelmiş olur. Bu görüş açısından da insanın varlığının sebebi olarak ortada güzellik kalır. Güzel aynı zamanda insanın huzurudur, umududur ve mutluluğudur. Sanat adamının görevi ise huzur, umut ve mutluluk içindir. (Arka Kapak)Dili: TürkçeYayınevi: İrfan Yayıncılık 


Bu sayfanın açıklaması webmaster tarafindan gizlenmiştir.